Pomáhej pohybem

Nadace ČEZ se rozhodla podpořit naši žádost v rámci jejich programu Pomáhej pohybem. Abychom finanční prostředky od Nadace ČEZ získali, musí naše žádost dostat potřebný počet bodů v jejich mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem.
Princip je takový, že o přidělení bodů rozhodují uživatelé této aplikace z řad veřejnosti. Aplikaci je třeba stáhnout do mobilního telefonu a před sportovní aktivitou aplikaci spustit. Po ukončení aktivity, kdy aplikace přidělí uživateli body za danou aktivitu, si poté vybrat jeden z aktivních projektů a své získané body na něj darovat. A právě jedním z aktivních projektů je ode dnešního dne na několik následujících týdnů i naše žádost.
Dobrá zpráva je, že sportovní aktivitou může být i procházka se psem či ranní cesta na tramvaj, takže není třeba běhat maratony.
Budeme rádi, pokud tuto zprávu předáte do svých sítí a dosahů a současní uživatele aplikace EPP náš projekt takto podpoří, nebo si noví uživatelé aplikaci stáhnou a za své sportovní aktivity se své body rozhodnou darovat nám.