Rozjeď to s Tandemem

Tandemu se podařilo obnovit oblíbený program podpory a nově nabízí až 50 000 Kč na česko-německé projekty volnočasových organizací. Veškeré podmínky programu a online žádost najdete zde. Těšíme se na vaše projekty 🙂
 

Zároveň aby podpořili vzájemné česko-německé setkávání, rozhodli se připravit několik třídenních akcí pro mládež s hotovým programem. Organizace z České republiky a Německa (bez ohledu na to, zda se jedná o stávající nebo novou spolupráci) se v rámci námi připraveného programu setkají na tři po sobě jdoucí dny, aby se vzájemně poznaly nebo obnovily vztahy, vyměnily si informace o vlastní práci a strukturách a inspirovaly mladé lidi k přeshraniční spolupráci. Nejlepší na tom je, že účast na programu je zcela zdarma! Máte stálou účastnickou základnu ve věku 12 – 26 let a chuť do přeshraniční spoluprácePřečtete si o programu více a vyplňte přihlášku. 

Nejsou nabídky výše nic pro vás, ale stejně máte zájem o česko-německou spolupráci? Přidejte se do naší nové facebookové skupiny „Výměna je Austausch“, kde pravidelně poskytujeme tipy na česko-německé výměny a kde i vy můžete sdílet své zkušenosti nebo pokládat dotazy. 

Také se nezapomeňte podívat na Seznam česko-německých táborů pro děti a akcí pro mládež v létě 2023 a sdílet ho dál.