Prodloužení členství v ČRDM

Prodloužení členství v ČRDM na rok 2023: Od 5. 12. 2022 bude možné v registru ČRDM prodloužit členství na rok 2023. Tak jako v předchozích letech stačí elektronické potvrzení v registru ČRDM. UPOZORŇUJEME, že dle rozhodnutí Představenstva ČRDM organizace, které nemají v rejstříku zveřejněné povinné údaje, NEPOJISTÍME, dokud svou zákonnou povinnost nesplní. Nejčastěji organizacím chybí zveřejněné účetní závěrky (rozvaha + příloha k účetní závěrce), od roku 2014.

Na adrese registrace.crdm.cz se přihlásíte do registru, aktualizujete všechny údaje (zejména kontakty, počty členů a pojištěných osob, ale i případné změny názvu, změny osob statutára, kontaktní osoby či ekonoma). V záložce MOJE ORGANIZACE se po řádném vyplnění počtu členů na rok 2023 zobrazí červené tlačítko s nápisem „Prodloužit členství na rok 2023“, na které kliknete, následně potvrdíte, že chcete dokončit registraci, a po úspěšném uzavření registrace se místo červeného tlačítka zobrazí PDF s vyplněným formulářem „Prohlášení o prodloužení členství na rok 2023“. Ten je známkou toho, že jste úspěšně dokončili registraci na další rok. Nic dalšího není třeba (nemusíte již nikam nic posílat).

Z formuláře získáme data pro úrazové i odpovědnostní pojištění.

Pro přihlášení osob nad rámec paušálního odpovědnostního pojištění můžete použít opět registr ČRDM, v záložce POJIŠTĚNÍ budete mít možnost přihlášku vyplnit a elektronicky odeslat.

Termín pro prodloužení členství v ČRDM na rok 2023 je do 31. 12. 2022.

POZOR: Upozorňujeme, že s odesláním Prohlášení o prodloužení členství souvisí i platnost pojištění na další období. Pokud neprodloužíte členství včas, tedy do 31. 12. 2022, počítejte s tím, že Vám pojištění bude platit až od data, kdy Prohlášení o prodloužení členství v registru odkliknete! (Případně až doplníte údaje a dokumenty ve spolkovém rejstříku, pokud je nemáte v pořádku.).