Karlovarský kraj zve na Roztančený festival

Odpoledne plné zábavy a hudby s názvem Roztančený festival si pro návštěvníky 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech a pro obyvatele regionu připravil Karlovarský kraj. Akce se uskuteční ve čtvrtek 5. července od 15 do 21 hodin ve Dvořákových sadech poblíž karlovarského hotelu Thermal.

Přímo v centru festivalového dění čeká malé i velké zájemce atraktivní program,  v němž nechybí bublinová a žonglérská show, zorbing nebo zumba. „Ráda bych na naši krajskou festivalovou akci pozvala všechny návštěvníky festivalu a také rodiny s dětmi, protože na své si přijdou úplně všichni. V 16 hodin vystoupí skupina Čiperkové, kterou děti určitě dobře znají, pak zazpívá idol hlavně mladých fanynek Timmy White a svou porci hitů si pro všechny připravila také Verona. Od 20 hodin zazní osvědčené písničky Dalibora Jandy. Účastníkům akce nabídneme nealko pití zdarma, aby nezapomínali na pitný režim, zmrzlinu na osvěžení a jako příjemnou vzpomínku si mohou odnést snímek z fotokoutku, kde budou tradičně filmové rekvizity. Moc se na všechny těšíme,“ popsala hejtmanka Jana Vildumetzová. Během akce mohou lidé přispět do veřejných sbírek vyhlášených Karlovarským krajem na podporu kočičích útulků v Kraslicích a v Sokolově a na pomoc paní Haně z Krajkové, jejíž domek postihl požár.

Cestou na Roztančený festival by festivaloví hosté rozhodně neměli minout stánek Karlovarského kraje ve foyer hotelu Thermal, kde se dozvědí zajímavosti o regionu, získají slevy na vstupy do krajských muzeí a galerií nebo si zasoutěží o propagační předměty. U Císařských lázní bude zase na milovníky selfíček a kuriózních fotek sdílených na sociálních sítích čekat vana plná kinofilmu, kde si mohou pořídit originální snímek.

Zdroj: kr-karlovarsky.cz
zpracoval/vložil: Martin Ivány

 

Autor příspěvku: ICM Cheb