Pochod Májovým Chebskem

Na víkend 11. až 13. května připravili turisté z Klubu českých turistů, odbor Union Cheb za finanční podpory města Cheb hned dvě turistické akce pro širokou veřejnost. Tou první je Světový den chůze, jehož 17. ročník se bude konat v sobotu, druhou již 22. ročník tradičního pochodu Májovým Chebskem, který bude probíhat po celý víkend.

Místo startu i cíle je pro obě akce shodné, a to v budově Integrované střední školy v ulici Komenského 29. Start je v pátek od 17 do 19 hodin, v sobotu od 6.30 do 11 hodin (trasy do 20 km, nad 20 km pouze od 9 hodin, běžecká trasa na 10 km má start v 10 hodin) a v neděli od 6.30 do 9 hodin. Dorazit do cíle je třeba v pátek a sobotu do 22 hodin a v neděli do 13 hodin.

Z připravených tras v délce od 5 do 100 km pro pěší, od 30 do 110 km pro cyklisty a 10 km pro běžce si určitě vybere každý. V cíli se účastníci mohou těšit na pamětní list pochodu, razítka do vandrbuchů nebo na samolepku a magnetku pochodu. Pro podrobné informace stačí napsat na adresu vitlodr@seznam.cz nebo se podívat na webové stránky http://unioncheb.nestranky.cz/.

Vít Lodr, KČT Union Cheb


Zdroj: cheb.cz
zpracoval/vložil: Martin Ivány

Autor příspěvku: ICM Cheb