Pozvánka na online edukační přednášku

Hezký den, srdečně Vás zveme na online přednášku pořádanou pro kluby seniorů na téma, jak se chránit před zápalem plic a dalšími preventabilními infekcemi. Péče o vlastní zdraví je v současné době stále častěji skloňovaným tématem. Proto jsme pro Vás připravili online přednášku s
MUDr. Zuzanou Blechovou, Ph.D., infektoložkou 2. LF UK aNemocnice Na Bulovce,
která Vám osvětlí, jaká zdravotní rizika různé druhy infekcí představují a jak se před nimi můžete chránit.
Termín konání: 23.6.2021 od 11.00 do 12.00 hod online
 Během přednášky se dotkneme také témat jako oslabení imunity ve stáří, možnosti prevence zápalu plic a dalších preventabilních onemocnění, očkování vhodných pro seniory a jejich správného načasování. Dojde i na nejčastější obavy spojené s očkováním a jejich vysvětlení.
 Živý přenos přednášky „O infekcích s…“ začne 23.6.2021 od 11.00 do 12.00 hod online a zúčastníte se jej kliknutím na odkaz, který Vám přijde emailem nejpozději týden před akcí.Vaše dotazy budou zodpovězeny v průběhu živého vysílání. Telefonní číslo pro Vaše dotazy bude zveřejněno v průběhu přednášky. Pro technické dotazy k online přednášce kontaktujte pořadateleemailem martina.jakelova@havaspr.com nebo telefonicky 725 590 408.

Přednášku můžete přijít sledovat také k nám do našeho nového generačního centra Přístav generací v Chebu, 26. dubna 591 (naproti lékárně Dr. Max, bývalá Kooperativa). Také zde si prosím objednejte místa, která jsou nařízeními vlády omezená.